Farmasyon Ürünleri

Eczacılarımız için danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizin yanında BEK güvencesi ile ürün desteklerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Farmasyon'dan temin edebileceğiniz ürünler;

Farmasyon Ürünleri

Farmanyum.com - 10.000'i aşkın mutlu eczacının hızlı alışveriş platformu

2011 yılından beri başarı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımıza, sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için online alışveriş sitesi olan ‘’Farmanyum’’ projesini ekledik. Hedeflerimiz ve çalışma azmimiz ile büyüyerek başarılı bir işe daha imza attık. Sizler için hem pratik hem de daha avantajlı olması için online alışverişi geliştirerek hizmet anlayışımıza bir yeni bir soluk getirdik.

Şimdilik 4 marka ve çok sayıda ürün çeşidi ile sizler için alışverişi daha keyifli ve kazançlı hale dönüştürmüş bulunmaktayız Yaptığımız çalışmalar ve eczacı kooperatifinden gelen gücümüzle birlikte sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin her yerinden eczacılarımıza en iyi ürünü en iyi fiyata ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Farmanyum

Farmasyon Mimari ve Ticari Tasarım

Yeni bir eczane mi açacaksınız ?

Eczanenizde tadilat ya da dekorasyon değişikliği yaptırmak mı istiyorsunuz?

Yeni aldığınız bayilik ürünleri için dolaba ya da iyice eskiyen tabelanızı değiştirmeye mi ihtiyacınız var?

Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık mimari - ticari tasarım ekibi size en uygun fiyatları sunmakla kalmaz, aynı zamanda eczanelerin spesifik ihtiyaçları ve modern pazarlama yaklaşımlarını göz önünde bulunduran tasarımlarıyla kârlılığınızın artmasına katkıda bulunur.

Farmasyon Mimari ve Ticari Tasarım

Farmakolej - Zaman ve mekan sınırı olmayan, etkin, verimli, çağdaş mesleki eğitimler

Farmakolej, Bursa Eczacılar Kooperatifi'nin bir kuruluşu olan "Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık" merkezli bir eğitim platformudur. Eczacılara yönelik online eğitimleri içinde barındıran bu platform; zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenizi amaçlamaktadır.

Farmakolej ile istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Yeni çağın imkanları ve hızla gelişen teknoloji ile eğitim anlayışı da olumlu anlamda değişmektedir. Çağın gelişimi ile paralel olarak niteliği artan Farmakolej eğitimlerinden pek çok kazanım sağlayacaksınız.

Anlaşılır, akıcı, etkin ve pratik olan Farmakolej online eğitimleri ile meslek hayatınızda yeni kazanımlar elde edeceğinize inanmaktayız.

Farmakolej

Farmasyon Akılcı Eczane Yönetimi

Farmasyon, yılların getirdiği bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla eczacılık sektörüne özel her tür yönetsel sorununuza çözümler sunar.

Eczacılarımız için danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizin yanında BEK güvencesi ile ürün desteklerimizi..

Farmasyon Ürünleri

Hızlı ve güvenilir hizmet ve satış sonrası destek anlayışı ile 10000'i aşkın eczaneye 7/24 hizmet vermektedir.

Farmanyum.com

Eczacı ve eczane çalışanlarının mesleki hedeflerine ulaşmaya yardımcı online eğitim
hizmetleri.

Farmakolej

Mimari - ticari tasarım ekibi eczanelerin spesifik ihtiyaçları ve modern pazarlama yaklaşımlarını..

Farmasyon Tasarım