BEK SAĞLIK Ürünleri

Eczacılarımız için danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizin yanında BEK güvencesi ile ürün desteklerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. BEK SAĞLIK'tan temin edebileceğiniz ürünler;

BEK SAĞLIK Ürünleri

Farmanyum.com - 10.000'i aşkın mutlu eczacının hızlı alışveriş platformu

2011 yılından beri başarı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımıza, sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için online alışveriş sitesi olan ‘’Farmanyum’’ projesini ekledik. Hedeflerimiz ve çalışma azmimiz ile büyüyerek başarılı bir işe daha imza attık. Sizler için hem pratik hem de daha avantajlı olması için online alışverişi geliştirerek hizmet anlayışımıza bir yeni bir soluk getirdik.

Şimdilik 4 marka ve çok sayıda ürün çeşidi ile sizler için alışverişi daha keyifli ve kazançlı hale dönüştürmüş bulunmaktayız Yaptığımız çalışmalar ve eczacı kooperatifinden gelen gücümüzle birlikte sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin her yerinden eczacılarımıza en iyi ürünü en iyi fiyata ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Farmanyum

Farmakolej - Zaman ve mekan sınırı olmayan, etkin, verimli, çağdaş mesleki eğitimler

Farmakolej, Bursa Eczacılar Kooperatifi'nin bir kuruluşu olan "Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık" merkezli bir eğitim platformudur. Eczacılara yönelik online eğitimleri içinde barındıran bu platform; zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenizi amaçlamaktadır.

Farmakolej ile istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Yeni çağın imkanları ve hızla gelişen teknoloji ile eğitim anlayışı da olumlu anlamda değişmektedir. Çağın gelişimi ile paralel olarak niteliği artan Farmakolej eğitimlerinden pek çok kazanım sağlayacaksınız.

Anlaşılır, akıcı, etkin ve pratik olan Farmakolej online eğitimleri ile meslek hayatınızda yeni kazanımlar elde edeceğinize inanmaktayız.

Farmakolej

BEK Sağlık Ürünleri

Eczacılık Sektörüne özel kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunar.

Sağlıklı takibi ve çeşitli hastalıkları yönetmeye yardımcı Dinamis, Lifechek ve Sente markalı ürünleri sadece eczane kanalı aracılığı ile son tüketicisiyle buluşturmaktadır.

BEK SAĞLIK Ürünleri

BEK Sağlık Ürünlerini hızlıca satın alabileceğiniz online alışveriş merkezi Farmanyum, satış sonrası destek anlayışı ile 10000'i aşkın eczaneye 7/24 hizmet vermektedir.

Farmanyum.com

Eczacı ve eczane çalışanlarının mesleki hedeflerine ulaşmaya yardımcı online eğitim platformudur.

Farmakolej